• Klimatyzacja Wrocław

    Proponujemy Państwu usługi związane z montażem, serwisem, dostawą oraz konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych. Zamówienia wykonujemy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie…

Aktualności

Dobór  właściwego klimatyzatora

Systemy klimatyzacji wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu chłodząc, ale również ogrzewając. Obecnie na rynku są dostępne urządzenia klimatyzacyjne, które oprócz w/w funkcji klimatyzator również oczyszcza, jonizuje, wyłapuje bakterie, roztocza i alergeny. W wyborze odpowiedniego systemu dla naszego domu, biura powinniśmy zaufać firmie, która ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę w doborze systemu, który stworzy nam odczucie komfortu przebywania w pomieszczeniu.

Proponujemy Państwu usługi związane z montażem, serwisem, dostawą oraz konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych. Zamówienia wykonujemy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie województwa Dolnośląskiego.Proponujemy Państwu usługi związane z montażem, serwisem, dostawą oraz konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych. Zamówienia wykonujemy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie województwa Dolnośląskiego.

 - Doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania
 - Dostawę wybranych urządzeń
 - Montaż urządzeń wraz z uruchomieniem
 - Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Każde zamówienie wykonywane jest z należytą starannością, terminowością oraz dokładnością potrzebną do prawidłowego funkcjonowania systemu. Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia oraz certyfikaty, z zakresu obsługi i montażu urządzeń. W swojej ofercie posiadamy tylko sprawdzone urządzenia, które charakteryzują się wysoką jakością, energooszczędnością.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Potocznie klimatyzacja to chłodzenie powietrza. To nie jest precyzyjne określenie. Klimatyzacja to jest obróbka powietrza zapewniająca jego odpowiednią temperaturę, wilgotność, zawartość świeżego powietrza oraz usuniecie szkodliwych zapachów. Klimatyzatorem również ogrzewamy pomieszczenia!

Warunki prawidłowego działania klimatyzacji:

  • prawidłowe zaprojektowanie sytemu klimatyzacji
  • odpowiedni montaż urządzeń
  • systematyczna konserwacja urządzeń
  • właściwe użytkowanie klimatyzatora.

Odpowiedni dobór mocy urządzenia ma duży wpływ na nasz komfort użytkowani całego systemu, awaryjność i koszty użytkowania.

 

klimatyzacja wroclaw