• Klimatyzacja Wrocław

    Proponujemy Państwu usługi związane z montażem, serwisem, dostawą oraz konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych. Zamówienia wykonujemy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie…

Aktualności

Dobór  właściwego klimatyzatora

Systemy klimatyzacji wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu chłodząc, ale również ogrzewając. Obecnie na rynku są dostępne urządzenia klimatyzacyjne, które oprócz w/w funkcji klimatyzator również oczyszcza, jonizuje, wyłapuje bakterie, roztocza i alergeny. W wyborze odpowiedniego systemu dla naszego domu, biura powinniśmy zaufać firmie, która ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę w doborze systemu, który stworzy nam odczucie komfortu przebywania w pomieszczeniu.

Oczyszczacze powietrza

oczyszczacz powietrza WrocawOczyszczacze powietrza Wrocław to urządzenia elektryczne mające za zadanie filtrowanie powietrza z wszelkich smogowych zanieczyszczeń. Dzięki filtrom zainstalowanym w urządzeniu można się pozbyć lub ograniczyć z pomieszczenia kurz, alergeny, bakterii oraz co najważniejsze – cząsteczek smogu PM 10 oraz PM 2.5. Oczyszczacze powietrza Wrocław to urządzenia elektryczne mające za zadanie filtrowanie powietrza z wszelkich smogowych zanieczyszczeń. 

Jak to działa? Wentylator zainstalowany w urządzeniu zasysa powietrze do środka i przepuszcza je przez szereg specjalnych filtrów. Filtry te można podzielić na kilka rodzajów:
Filtr Hepa – w oczyszczaczach powietrza można spotkać 4 rodzaje tych filtrów: E10, E11, E12, E13. Jest on najskuteczniejszy w zwalczaniu metali cieżkich czy wcześniej wpomnianych pyłów PM 2.5, PM 10.
Filtr węglowy – skutecznie usuwa związki organiczne, pochłania zapachy.

Niektóre oczyszczacze powietrza Wrocław posiadają również lampę UV. Ma ona za zadanie rozłożyć elementy organiczne i substance toksyczne które znajdują się w filtrowanym powietrzu. Najlepsze urządzenie to takie które posiada czujnik zanieczyszczenia powietrza. Dzięki takiej opcji oczyszczacz sam dostosowuje prędkość wentylatora a co za tym idzie szybkość filtrowanego powietrza tak aby jak najszybciej pozbyć się z otoczenia zanieczyszczeń które zostały wykryte przez czujnik. Jest to dobre rozwiązanie ze względu na to, że ustawiając oczyszczacz na opcję auto sam reguluje swoją prace.
W dobie rozrostu technologicznego, wszechobecnych fabryk i zakładów produkcyjnych, najlepszym sposobem na zapewnienie sobie czystego powietrza wolnego od zanieczyszczeń będzie zakup oczyszczacza powietrza z wyżej opisanymi filtrami.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Oczyszczacze powietrza to jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę ze smogiem w naszych mieszkaniach. W okresie grzewczym stężenie pyłów Pm 2.5 w naszym otoczeniu drastycznie wzrasta dlatego też warto zakupić takie urządzenie. Alergicy w okresie wiosennym również skorzystają z możliwości jakie daje oczyszczacz powietrza.

Dzięki filtrom hepa oraz filtrze z aktywnym węglem umieszczonym w środku niwelują z naszego otoczenia różnego rodzaju alergeny.

 

Oczyszczacz powietrza Wrocław zanieczyszczenie

Na zdjęciu powyżej prezentujemy stężenie zanieczyszczenia powietrza po otwarciu okna w celu wywietrzenia mieszkania przez ok. 5 min.

  

oczyszczacz powietrza wrocław

Jesień to dobry czas na wymianę filtrów w Twoim oczyszczaczu powietrza. Różnica pomiędzy nowym a starym filtrem widoczna na powyższym zdjęciu.

 

 

Klimatyzacja Wroclaw

Zapraszamy na inne strony serwisu! Klimatyzacja Wrocław  

Konserwacja klimatyzacji Wrocław  Serwis klimatyzacji Wrocław  Certyfikaty  Klimatyzacja ceny  Oczyszczacze Powietrza Wrocław  klimatyzacja dla firm   Kontakt 

 

klimatyzacja wroclaw