• Klimatyzacja Wrocław

    Proponujemy Państwu usługi związane z montażem, serwisem, dostawą oraz konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych. Zamówienia wykonujemy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie…

Aktualności

Dobór  właściwego klimatyzatora

Systemy klimatyzacji wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu chłodząc, ale również ogrzewając. Obecnie na rynku są dostępne urządzenia klimatyzacyjne, które oprócz w/w funkcji klimatyzator również oczyszcza, jonizuje, wyłapuje bakterie, roztocza i alergeny. W wyborze odpowiedniego systemu dla naszego domu, biura powinniśmy zaufać firmie, która ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę w doborze systemu, który stworzy nam odczucie komfortu przebywania w pomieszczeniu.

Serwis klimatyzacji Wrocław

Proponujemy Państwu usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne - sprawdzenie oraz w razie potrzeby uzupełnienie czynnika chłodniczego.

serwis klimatyzacja wroclawProponowany zakres prac serwisowych obejmuje:

- pomiar sprawności elektrycznej

- pomiar i regulacja ciśnienia

- uzupełnienie czynnika

- gruntowe czyszczenie parownika

- gruntowe czyszczenie skraplacza

- czyszczenie filtrów

- smarowanie podzespołów głównych

- test pracy urządzenia

- sprawdzanie szczelności układów w systemie

- pomiary temperatury

W trakcie eksploatacji systemu klimatyzacji, wymagane jest wykonanie przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych co najmniej dwa razy do roku w odstępie półrocznym pozwoli utrzymać system klimatyzacji w należytej sprawności technicznej, zapewni odpowiednią wydajność chłodniczą, oraz ograniczy możliwość wystąpienia awarii do minimum.

 

 serwis klimatyzacji wrocław

 

Dlaczego nie warto wsadzać nic w żaluzję klimatyzacji? Grozi to połamaniem łopatek   klimatyzatora i unieruchomieniem jednostki. Doskonale widać to na zdjęciu obok a do   akcji wkroczyła miotełka do kurzu. Uszkodzeniu uległy łopatki turbiny wentylatora, przez   co   urządzenie wpadało w wibracje uniemożliwiające poprawne użytkowanie   klimatyzatora Gree.

Jeżeli masz podobny problem, klimatyzator niewłaściwie pracuje lub jest uszkodzony,   zadzwoń lub napisz w formularzu a skontaktujemy się z Tobą i zobaczymy co da się   zrobić. Serwis Klimatyzacji Wrocław jest podstawą do poprawnego działania całego   systemu. Takie awarie jak powyżej też się zdarzają.

 

 Zapraszamy również do strony Konserwacja Klimatyzacji Wrocław gdzie dowiesz się czym grozi brak przeglądów klimatyzacji co najmniej raz w roku.

 

 

 

 

 

 

 

Klimatyzacja Wroclaw

 

Zapraszamy na inne strony serwisu! Klimatyzacja Wrocław  

Konserwacja klimatyzacji Wrocław  Serwis klimatyzacji Wrocław  Certyfikaty  Klimatyzacja ceny  Oczyszczacze Powietrza Wrocław  klimatyzacja dla firm   Kontakt 

 

klimatyzacja wroclaw