• Klimatyzacja Wrocław

    Proponujemy Państwu usługi związane z montażem, serwisem, dostawą oraz konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych. Zamówienia wykonujemy nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie…

Aktualności

Dobór  właściwego klimatyzatora

Systemy klimatyzacji wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu chłodząc, ale również ogrzewając. Obecnie na rynku są dostępne urządzenia klimatyzacyjne, które oprócz w/w funkcji klimatyzator również oczyszcza, jonizuje, wyłapuje bakterie, roztocza i alergeny. W wyborze odpowiedniego systemu dla naszego domu, biura powinniśmy zaufać firmie, która ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę w doborze systemu, który stworzy nam odczucie komfortu przebywania w pomieszczeniu.

Klimatyzacja dla firm

klimatyzacja dla firm WroclawWiększość z nas zdaje sobie sprawę jak się pracuje w upale i jak wzrasta prawdopodobieństwo pomyłek. Klimatyzator w biurze jest bardzo dobrą inwestycją, która przede wszystkim stwarza odpowiedni klimat cieplny na stanowisku pracy a przez to nie obniża aktywności pracowniczej.
Najczęściej wybierany klimatyzator w biurze to klimatyzator ścienny. Elegancka obudowa, wydajny, cichy, energooszczędny, chłodzi i ogrzewa pomieszczenie. Może być jedynym źródłem ogrzewania. 

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem klimatyzacji. W naszej ofercie znajdziecie również różnego rodzaju oczyszczacze powietrza. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego. Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia oraz certyfikaty, z zakresu obsługi i montażu urządzeń.

klimatyzacja dla firm Wrocaw

W trakcie użytkowania klimatyzacji, obowiązkowe staje się dokonanie przeglądu pracy klimatyzatora i to dwa razy w roku. Przegląd, czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji Wrocław przeprowadzamy na zgłoszenie zamawiającego.


Ciekawostka

System klimatyzacji w pomieszczeniu z 1970 roku

klimatyzacja Wrocław

1) Zbiornik wody do odpylania powietrza. 2) Zawór pływakowy. 3) Rura przelewowa. 4) Sprężarka. 5) Manometr w przewodzie sprężonego powietrza. 6) Ciśnieniowy czynnik przeponowy włączający sprężarkę. 7) Pompa odśerodkowa. 8) Zawór zasuwany w przewodzie tłocznym. 9) Podgrzewacz końcowy powietrza. 10) Przeponowy zawór regulujący w przewodzie grzejnym. 11) Przeponowy regulator dopływu i odpływu powietrza. 12) Podgrzewacz wstepny powietrza. 13) Filtr powietrza. 14) Komora mieszalnikowa. 15) Wentylator nawiewny. 16) Wentylator wyciągowy. 17) Przeponowy regulator wilgotności końcowej. 18) Dysza do nawilgacania końcowego. 19) Regulator temperatury punktu rosy z manometrem. 20) Regulator wilgotności z manometrem. 21) Regulator temperatury z manometrem.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez pocztę elektroniczną!

Zapraszamy na inne strony serwisu! Klimatyzacja Wrocław  

Konserwacja klimatyzacji Wrocław  Serwis klimatyzacji Wrocław  Certyfikaty  Klimatyzacja ceny  Oczyszczacze Powietrza Wrocław   Kontakt 

klimatyzacja wroclaw